Smaczne dania prosto na Twój stół

Smaczny catering na okres Świąt i Nowego Roku

Catering na ŚwiętaNie masz czasu na przyrządzenie posiłku w czasie świątecznych przygotowań i ostatnich dni pracy przed urlopem ? Dobrze trafiłeś – u nas zamówisz smaczne jedzenie codziennie z dowozem do domu lub miejsca pracy. Mamy bogate i różnorodne menu, z którego na pewno wybierzesz potrawę którą lubisz. Zapewniamy profesjonalną obsługę i szybkie dostarczenie jedzenia prosto pod Twoje drzwi. Nasza oferta obejmuje też pyszne przetwory: konfitury, powidła, grzyby i soki.
Nasz catering to doskonały i smaczny wybór każdego dnia!

szczegóły oferty

Zestaw dnia do domu i pracy

Brak pomysłu na obiad w domu, bądź ochota na coś pysznego i pożywnego w czasie pracy? Codziennie inny, świeży i pyszny 2-daniowy obiad w atrakcyjnej cenie 25 zł. Nasze codzienne propozycje znajdziesz na profilu Facebook. Zapewniamy dostawę gratis na terenie uzdrowiska Krynica Zdrój.
Dostawa do sąsiednich miejscowości: Powroźnik, Tylicz, Krzyżówka: 10 zł, Muszyna, Muszynka, Berest: 15 zł.
Zamówienia telefoniczne codziennie od 12:00 do 20:30
tel.: +48 668 997 440

szczegóły oferty

Domowe wypieki na Twój świąteczny stół

Chętnie upieczemy, zapakujemy, a w razie potrzeby dowieziemy domowe ciasta i słodkości pod wskazany adres. W naszej ofercie są takie pozycje jak kremówki, szarlotki, pierniki, makowce, keksy miodowniki, pychotki i wiele innych.
Zamówienia telefoniczne prosimy składać na numer:
tel.: +48 668 997 440

szczegóły oferty

Zestawy win na każdą okazję

Mamy duży wybór ciekawych win, które uzupełnią Twoje świąteczne czy sylwestrowe przyjęcie. Masz wątpliwości jakie wino wybrać do ulubionego dania? Zadzwón i uzyskaj profesjonalą poradę. W naszej ofercie znajdziesz wina węgierskie, hiszpańskie i włoskie i wiele innych. Sprawdź, które będzie pasowało do Twojego pomysłu na posiłek czy przyjęcie dla znajomych.
Zamówienia telefoniczne prosimy składać na numer:
tel.: +48 668 997 440

szczegóły oferty

Kontakt - noclegi centrum krynica zdrój

Małopolanka & SPA

Bulwary Dietla 13
33-380 Krynica-Zdrój
tel. +48 18 471 58 96 fax. +48 18 477 73 25 email: recepcja -at- malopolanka -dot- eu

REZERWACJA