Górskie SPA

Profesjonalne gabinety kosmetyczne w Górskim Spa zostały stworzone z myślą o wymagających Gościach, dla których ważne jest poczucie komfortu, piękna, bezpieczeństwa i higieny. Nasze Spa powstało z pasji, jaką jest kosmetologia w komfortowym, sprzyjającym relaksowi miejscu.

W gabinetach panuje przyjazna, intymna atmosfera; otoczenie jest kameralne. Ponadto oddajemy Państwa w ręce wykwalifikowanej kadry terapeutów. Przykładają oni dużą wagę do edukacji, która jest gwarantem najwyższej jakości usług. Wśród naszych specjalistek jest ekspertka marki kosmetycznej Dermalogica Polska – jedna z dwóch na całą Polskę.

Zabiegi SPA wykonujemy używając profesjonalnych, sprawdzonych oraz skutecznych w działaniu kosmetykach francuskiej marki Purlés, amerykańskiej marki Dermalogica oraz włoskiej marki Bioline. Firma Purlés stawia na połączenie sił natury i tradycji pielęgnacyjnych z różnych zakątków świata oraz innowacyjnej myśli biotechnologicznej. Dermalogica oferuje zindywidualizowane terapie różnych problemów skóry, o szerokim spektrum działania składników aktywnych, dzięki czemu zapewnia spektakularne efekty. Bioline natomiast to gwarancja doskonałego działania innowacyjnych polimerów wypełniających oraz nowoczesnych struktur nanocząsteczek.

Oferujemy Ceremonie pielęgnacyjne dla każdego rodzaju skóry. Kładziemy szczególny nacisk na indywidualny dobór zabiegów oraz nieschematyczne podejście do potrzeb skóry naszych Gości. Nawet w doborze muzyki towarzyszącej w czasie Ceremonii.

Zapraszamy do Górskiego Spa, gdzie zadbamy o Twoje ciało i dobre samopoczucie.


Rezerwacja: +48 609 626 545 / marta.babikpach@op.pl
Godziny otwarcia: 11:00-18:00

Pensjonat Małopolanka & SPA

Bulwary Dietla 13
33-380 Krynica-Zdrój
tel. +48 18 471 58 96 fax. +48 18 477 73 25 email: recepcja -at- malopolanka -dot- eu

REZERWACJA