Pensjonat z duszą, Kawiarnia z klimatem, Restauracja z pasją

Pensjonat Małopolanka to miejsce z wyjątkową atmosferą, przytulne i kameralne. Położone w samym sercu pięknej Krynicy – nieopodal Góry Parkowej, tuż przy głównym deptaku. Czekają tu na Ciebie przytulne, pięknie urządzone pokoje, klimatyczny Dom Kawy i Wina, a także wyśmienita restauracja Dwóch Świętych. Jeśli szukasz noclegów z wyżywieniem w górach, a do tego cenisz sobie kameralną, przytulną atmosferę i nastrojowe wnętrza, pobyt w naszym pensjonacie z pewnością będzie tym, czego potrzebujesz.

Małopolanka – pensjonat z duszą

Wnętrza naszego pensjonatu są eleganckie, ciepłe i nastrojowe – urządzone w stylu lat 20. XX wieku. Łączą tradycję z nowoczesnością. Miękkie fotele i kanapy, wygodne krzesła, nastrojowa muzyka, ciepłe oświetlenie i stylowe dodatki pozwalają odpocząć i oderwać się od codzienności. Wystarczy przysiąść na chwilę z kubkiem ulubionej kawy, herbatą lub książką, by poczuć błogi relaks i magię tego miejsca.

Dom Kawy i Wina – kawiarnia z klimatem

A skoro już o kawie mowa… Zapraszamy serdecznie do Domu Kawy i Wina. To nietuzinkowe połączenie kawiarni, cocktail-baru i winiarni, w którym czas zwalnia bieg.

W Domu Kawy i Wina skosztujesz najlepszych win z Hiszpanii, Francji, Włoch czy Węgier. Napijesz się pysznej, aromatycznej kawy, wypalanej w zaprzyjaźnionej palarni i parzonej przez naszych baristów. Orzeźwisz się autorskimi koktajlami, ugasisz pragnienie zimnym piwem lub rozpieścisz podniebienie mocnymi alkoholami wybranymi z najwyższą starannością. Do tego możesz skosztować najlepszych serów, wędlin i zapiekanych kanapek. Nie może zabraknąć też pysznych słodkości, np. kultowej, znanej w całej Krynicy kremówki, domowych ciast i deserów owocowych oraz lodowych.

Dom Kawy i Wina to klimatyczne, nastrojowe miejsce, w którym możesz zapomnieć o całym świecie i  rozpieszczać swoje zmysły podczas organizowanych cyklicznie koncertów jazzowych i bluesowych.

Restauracja Dwóch Świętych – restauracja z pasją

Spacery po klimatycznych ulicach Krynicy, szusowanie na stoku, wędrówki po górach czy zwiedzanie okolicy z perspektywy roweru, zdecydowanie wzmagają apetyt. W pensjonacie Małopolanka czekają na Ciebie wyjątkowe noclegi z wyżywieniem. Zapraszamy na pyszne śniadania, sycące obiady czy wyborne kolacje.

W restauracji Dwóch Świętych, w której serwowane są obiady i kolacje, prym wiodą tradycyjne smaki, piękne aromaty i przytulna, elegancka atmosfera. Już po przekroczeniu jej progu poczujesz aromat świeżych ziół i warzyw. Skosztujesz tu najwyższej jakości ryb, doskonale przyrządzonych mięs, idealnie skomponowanych i doprawionych dań wegetariańskich czy wegańskich. Posmakujesz regionalnych specjałów i napijesz się pysznych trunków. A do tego zachwycisz się kameralną, intymną atmosferą.

Zimą czeka na Ciebie ciepłe i przytulne wnętrze restauracji. Latem dodatkowo możesz napawać się pięknymi widokami, spożywając posiłki w zadaszonym ogrodzie.

A jeśli chcesz rozpieścić się jeszcze bardziej, możesz oddać się w ręce naszych profesjonalistów z Górskiego SPA, którzy zadbają o Twój dobry nastrój, rozpieszczając ciało i zmysły.