Hotel Małopolanka Krynica noclegi centrum - Pensjonat & SPA

Pensjonat Małopolanka - noclegi Krynica Zdrój

Małopolanka & SPA - Retro Natura SPA

W sercu Krynicy, w kameralnych wnętrzach hotelu Małopolanka, znajduje się miejsce tak przytulne i spokojne, że już po przekroczeniu jego progu masz poczucie, że chcesz być dokładnie tu i teraz. Miejsce, w którym nic nie musisz. W którym czujesz się po prostu dobrze i bezpiecznie. To Retro Natura SPA. Tutaj odprężające aromaty olejków eterycznych otulają zmysły, subtelny i ciepły wystrój koi umysł, naturalne kosmetyki pielęgnują Twoje ciało, a my dbamy o to, żeby zapewnić Ci rozpieszczenie i relaks, których szukasz.

Poznaj nasze SPA. Będziesz w dobrych rękach.

Wszystko, czego potrzebujesz w kameralnym SPA w górach.

Retro Natura SPA jest kameralne i przytulne, a jednocześnie zapewnia Ci wszystko, czego potrzebujesz. U nas czekają na Ciebie:

  • Masaże i inne zabiegi na ciało i twarz, które wykonujemy w dwóch klimatycznych pokojach
  • Strefa saun – z sauną suchą i parową
  • Pokój kąpielowy
  • Salon fryzjerski skoncentrowany przede wszystkim na odnowie i pielęgnacji włosów
  • Manicure i pedicure

Ważny jest dla nas Twój komfort, dlatego stawiamy na jakość usług – podczas Twojego pobytu w Retro Natura skupiamy na Tobie całą uwagę, żeby zapewnić Ci najlepszą opiekę. Nasz zespół tworzą specjaliści z wiedzą i doświadczeniem na miarę najlepszych światowych SPA, którzy zadbają o Twoje ciało z największą troską.

Zabiegi z dotknięciem natury.

W naszym SPA czerpiemy z zasobów otaczającej nas natury, a ich moc wspomagamy nowoczesnymi technologiami. Wszystko po to, żeby w pełni wykorzystać potencjał, jaki tkwi w naturalnych składnikach. Oferujemy Ci m.in.:

  • Kąpiele piwne i winne
  • Zabiegi stemplami ziołowymi
  • Luksusowe rytuały i ceremonie (także w łaźni parowej)
  • Zabiegi odmładzające, detoksykujące, regenerujące czy nawilżające – na całe ciało, twarz, dłonie, stopy czy włosy

Wykorzystujemy produkty z najwyższej półki, w tym kosmetyki marki Kurland, które rozpieszczają klientów salonów Wellness & SPA na całym świecie. Szczególnie polecamy także spersonalizowane zabiegi na twarz Geneo, które przynoszą natychmiastowe i długotrwałe efekty.

Poznaj wszystkie rytuały, ceremonie i zabiegi, które wykonujemy w naszym górskim SPA.

Klimat, który tworzą ludzie.

W Retro Natura nowoczesność przeplata się płynnie z historią. Wystrój SPA nawiązuje z jednej strony do lat 20. XX wieku, z drugiej jest nowoczesny i przytulny. Czerpiemy z przeszłości to, co najlepsze i cenimy tradycję, ale jednocześnie z otwartością patrzymy w kierunku nowoczesnych rozwiązań oraz innowacyjnych technologii. Wszystko po to, żeby stworzyć miejsce, jakiego nie znajdziesz nigdzie indziej – z wyjątkową atmosferą, nowoczesnymi zabiegami i specjalistami z wieloletnim doświadczeniem.

Zapraszamy do Retro Natury – SPA w samym centrum Krynicy Zdroju. Zadbamy o Twój dobrostan. Otoczymy troską Twoje zmysły i ciało.

Kontakt - noclegi centrum krynica zdrój

Małopolanka & SPA

Bulwary Dietla 13
33-380 Krynica-Zdrój
tel. +48 18 471 58 96 fax. +48 18 477 73 25 email: recepcja -at- malopolanka -dot- eu

REZERWACJA