Górski hotel SPA Krynica Zdrój

Szukasz wyjątkowego hotelu SPA? Górskie SPA Krynica Zdrój – to Twoje miejsce!

Hotel SPA to jedna z najprzyjemniejszych form wypoczynku, jaką można sobie wyobrazić. Zwłaszcza, jeżeli zdecydujesz się spędzić swój wolny czas w Krynicy Zdrój, w naszym pięknym pensjonacie Małopolanka. Dlaczego powinieneś nas odwiedzić?

Profesjonalne gabinety kosmetyczne w Górskim Spa zostały stworzone z myślą o wymagających Gościach, dla których ważne jest poczucie komfortu, piękna, bezpieczeństwa i higieny. Nasze Spa powstało z pasji, jaką jest kosmetologia w komfortowym, sprzyjającym relaksowi miejscu. Kilka dni w hotelu Spa w Krynicy Zdrój to szansa na to, by zapomnieć o problemach, stresie i zmęczeniu, które nagromadziły się w Twoim życiu. Często już jeden weekend wystarczy, abyś mógł poczuć się jak nowo narodzony! Rytuały, ceremonie, terapie, masaże i zabiegi przeprowadzane przez naszych specjalistów, tchną nowe życie w Twoje ciało, duszę i umysł.

Zabiegi SPA wykonujemy używając profesjonalnych, sprawdzonych oraz skutecznych w działaniu kosmetykach francuskiej marki Purlés, amerykańskiej marki Dermalogica. Firma Purlés stawia na połączenie sił natury i tradycji pielęgnacyjnych z różnych zakątków świata oraz innowacyjnej myśli biotechnologicznej. Dermalogica oferuje zindywidualizowane terapie różnych problemów skóry, o szerokim spektrum działania składników aktywnych, dzięki czemu zapewnia spektakularne efekty.

Gorąco zapraszamy Cię do naszego hotelu SPA w Krynicy Zdrój! Odwiedź nas sam, z ukochaną osobą, z przyjaciółką, grupą znajomych lub rodziną. Spędź u nas niezapomniany dzień, weekend, przedłużony weekend, tydzień lub po prostu tyle, ile potrzebujesz, by nabrać nowej energii. Specjaliści naszego SPA poświęcą Ci całą swoją uwagę i sprawią, że pobyt w Krynicy Zdrój, w hotelu SPA Małopolanka będzie niezapomniany!

Romantyczny pobyt w Krynicy Zdrój? Hotel SPA!

Mało jest w Polsce miejsc równie urokliwych i magicznych, jak Krynica Zdrój. Hotel SPA Małopolanka to doskonałe miejsce na romantyczną podróż we dwoje. Świętuj u nas rocznicę ślubu, urodziny ukochanej osoby, zaręczyny lub… po prostu celebruj łączące Was uczucie. Piękna przyroda w Krynicy Zdrój, hotel SPA, doskonałe jedzenie, odprężające rytuały, relaksująca muzyka i bliskość – to przepis na doskonały wyjazd we dwoje.

Krynica Zdrój – Zabiegi SPA jakie oferujemy

Oferujemy Ceremonie pielęgnacyjne dla każdego rodzaju skóry. Kładziemy szczególny nacisk na indywidualny dobór zabiegów oraz nieschematyczne podejście do potrzeb skóry naszych Gości. Nawet w doborze muzyki towarzyszącej w czasie Ceremonii.
W naszym hotelu SPA skorzystać możesz z wielu różnorodnych zabiegów na ciało oraz twarz. W zależności od Twoich potrzeb i oczekiwań, możesz zdecydować się na ceremonie regenerujące, relaksujące, biznesowe, lecznicze. Nasi specjaliści przygotowali również serię zabiegów dedykowanych przyszłym mamom.
Każdy z zabiegów poprzedzany jest profesjonalną analizą kondycji skóry, dzięki której możliwe jest precyzyjne określenie jej problemów. Na podstawie przeprowadzonej diagnozy nasi terapeuci zaproponują Ci zabiegi, które najlepiej odpowiedzą na potrzeby Twojej skóry. Otrzymasz także porady dotyczące dalszej, domowej pielęgnacji.
Małopolanka – hotel SPA w Krynicy Zdrój – to miejsce, w którym możesz skorzystać z:

  • zabiegów na twarz, w tym na delikatną okolicę oczu i ust;
  • zabiegów na szyję, dekolt, biust (dla kobiet);
  • zabiegów na dłonie i stopy’
  • zabiegów na ciało, w tym peelingów
  • masażów relaksacyjnych, czekoladowych, antydepresyjnych, kamieniami, antycellulitowych, refleksoterapii, drenażu limfatycznego i innych;
  • kąpieli siarczkowych, borowinowych, solankowych, mlecznych, złotych i innych;
  • okładów borowinowych.

Zapraszamy do Górskiego Spa, gdzie zadbamy o Twoje ciało i dobre samopoczucie.


Rezerwacja: +48 609 626 545 / marta.babikpach@op.pl
Godziny otwarcia: 11:00-18:00

Kontakt - noclegi centrum krynica zdrój

Pensjonat Małopolanka & SPA

Bulwary Dietla 13
33-380 Krynica-Zdrój
tel. +48 18 471 58 96 fax. +48 18 477 73 25 email: recepcja -at- malopolanka -dot- eu

REZERWACJA