Jak spędzić sylwestra w górach? Pomysły na ostatni dzień i ostatnią noc w roku

Sparkler, by Free-Photos, pixabay.com

Wybierasz się na sylwestra w góry i zastanawiasz się, co robić ostatniego dnia i ostatniej nocy w roku? Szukasz inspiracji i nieszablonowych pomysłów? Jeśli odwiedzasz Krynicę Zdrój, mamy dla Ciebie kilka propozycji. Sprawdź, jakie są nasze sposoby na spędzenie sylwestra w naszym pięknym mieście lub jego okolicach!

Sylwester w górach – ostatni dzień w roku na szlaku

Ostatni dzień w roku warto spędzić np. na szlaku. To doskonałe miejsce do przemyśleń, podsumowań i wyciszenia. Jeśli lubisz bliski kontakt z naturą, chcesz uciec od przedsylwestrowego szaleństwa, a do tego cenisz sobie aktywny wypoczynek, wybór jednego z krynickich szlaków będzie dla Ciebie doskonałą propozycją. Jaką trasę wybrać? Pomysły czekają na Ciebie w tym wpisie: Najpiękniejsze szlaki w Beskidzie Sądeckim.

Pamiętaj, by do wycieczki dobrze się przygotować i nie chodzić po szlakach po zmroku. Więcej informacji o przygotowaniach do wędrówki górskimi trasami znajdziesz tutaj: Jak przygotować się do pieszej wycieczki w góry?.

W ciągu dnia możesz oczywiście wybrać także jedną z wielu aktywności, które ma do zaoferowania nasze miasto. Szerzej piszemy o tym we wpisie Zimowe atrakcje w Krynicy Zdroju.

31.12.2020 na Górze Parkowej

Góra Parkowa to jedna z większych atrakcji i jednocześnie wizytówka naszego miasta. Na jej szczycie znajduje się wiele niespodzianek dla dorosłych i dla dzieci. Roztacza się stąd także przepiękny widok na całe miasto i piękne okolice Beskidu Sądeckiego. Więcej informacji o Górze Parkowej znajdziesz tutaj.

Sylwester na Deptaku

Jak co roku na głównym Deptaku odbędzie się koncert sylwestrowy. W tym roku rozpocznie się on o godzinie 21.30. Nowy Rok będziesz mógł przywitać wraz z zespołem Comers. Każdy będzie mógł rozgrzać się przy akompaniamencie ulubionych przebojów.

Sylwester na Deptaku to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy lubią bawić się w dużym gronie osób i wspólnie cieszyć się z nadejścia Nowego Roku. Wstęp na koncert jest bezpłatny.

Sylwester w hotelu ze SPA

Chcesz się trochę rozpieścić? Zapraszamy do Małopolanki – pensjonatu ze SPA, w którym będziesz mógł napawać się kameralną atmosferą i pięknymi wnętrzami. Dla naszych gości przygotowaliśmy specjalną, sylwestrową ofertę, która obejmuje m.in. noclegi w przytulnych, stylowych pokojach, pyszne obiadokolacje i pożywne śniadania, bal sylwestrowy z doskonałą muzyką na żywo, biesiadę noworoczną w towarzystwie Kapeli Regionalnej, a także wybrany zabieg w SPA. Brzmi kusząco? Zapraszamy do kontaktu!

A jeśli planujesz wizytę w Krynicy podczas ferii zimowych, tutaj znajdziesz informacje na temat pakietu Zimowe Szaleństwo w Krynicy Zdroju.